Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [F4R1]Rarka vs Karolnovy
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Liga - [F4R1]Rarka vs Karolnovy

Zaliwaja - |16 Lis 2008|, o 20:21
Temat postu: [F4R1]Rarka vs Karolnovy
Rarka:
[youtube]http://youtube.com/watch?v=tKk0ZkEiNTA[/youtube]
http://pl.youtube.com/watch?v=tKk0ZkEiNTA

vs

Karolnovy:
[youtube]http://youtube.com/watch?v=aDeulfNrYl0[/youtube]
http://pl.youtube.com/watch?v=aDeulfNrYl0

Arjon6 - |16 Lis 2008|, o 20:33

Oczywiście Rarka wygrał nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości :)

Karolnovy - ładne dynamiczne combo jednak na rarke o wiele zamało :)

Rarka - ROX :arrow: :evil:

Grzesieq94 - |16 Lis 2008|, o 21:22

Osobiście przypadło mi do gustu combo Karolnovego... Jakoś styl Rarki mi sie nie widzi... Bez obrazy ale jakos tak bardziej wole szybkie comba i inny styl niż prezentuje nasz mistrz Polski xD

Glos na Karolnovego

agilus - |16 Lis 2008|, o 22:19

również głos na karola boo... rarka sie zjeba... zepsułeś :wink: co prawda to prawda że ładne cholernie trudne combo ale twój styl z half year i one year to było coś a teraz...

karol... masz ode mnie glos :)

Gość - |16 Lis 2008|, o 22:34

"agilus" napisał/a:
również głos na karola boo... rarka sie zjeba... zepsułeś :wink: co prawda to prawda że ładne cholernie trudne combo ale twój styl z half year i one year to było coś a teraz...

karol... masz ode mnie glos :)



porąbało Cie doszczętnie ?

IMO teraz Dopiero Rarka ma styl teraz jego penspinnig naprawdę stał się piękny .


Do Rarki : Rarka dlamnie twój spinnig teraz dopiero wygląda Pięknie chwała Ci za to że masz swój styl który powoli zamienia się w sztukę .

Eldian - |16 Lis 2008|, o 22:37

Według mnie obydwoje wymiatają ;)
Karol robi szybciej, efektowne comba, Rarka za to świetnie technicznie. Nie wiem na kogo bym dał głos, gdyby nie gest Karola po wykonaniu combo.
Rarka masz mój głos ;)

Torpediusz - |17 Lis 2008|, o 11:03

glos na Rarke jakos wole jego combo lubie wolniejsze i plynniejsze comba i technika niczego sobie ;)
Cienki - |17 Lis 2008|, o 14:25

Niezły dylemat...

Rarek - kurde, no combo technicznie zawaliste, te infinity na początku tez niezgorsze ale twój poprzedni styl był lepszy :/ Wiem że szybciej nie znaczy lepiej ale wydaje mi się że właśnie dynamiki tu brakuje bo płynność jest extra. Ten styl z WC był zdecydowanie lepszy a teraz tak jakoś ociężale, jak s777, wygląda jak zero napędu palcami tylko momentum pena wykorzystywane :(

Karol - miazga! Mega płynność, przy takiej prędkości to jest to! Dobrze kontrolujesz swojego pena i ciekawe połączenia tu widzę co sprawia wrażenie jeszcze płynniejszego. Zakończenie też zdecydowanie ciekawsze niż u Rarki. A przede wszystkim widać tu dynamikę, pen wygląda jakby chciał się cały czas kręcić a wręcz podrywa się do lotu! xD

Właśnie z takich względów głos idzie na Karolstary xD

agilus - |17 Lis 2008|, o 14:41

"Anonymous" napisał/a:
"agilus" napisał/a:
również głos na karola boo... rarka sie zjeba... zepsułeś :wink: co prawda to prawda że ładne cholernie trudne combo ale twój styl z half year i one year to było coś a teraz...

karol... masz ode mnie glos :)



porąbało Cie doszczętnie ?

IMO teraz Dopiero Rarka ma styl teraz jego penspinnig naprawdę stał się piękny .


Do Rarki : Rarka dlamnie twój spinnig teraz dopiero wygląda Pięknie chwała Ci za to że masz swój styl który powoli zamienia się w sztukę .


nie moge mieć własnego zdania :?: nie krytykuj innych swoją miarą

Rarka - |17 Lis 2008|, o 19:13

Co do mojego nowego stylu: Stary zrobił się nudny, chciałem czegoś nowego spróbować. Ostatnimi czasy bardzo mi imponują spinnerzy, którzy z penspinningu robią prawdziwą sztukę, więc próbuję trochę wytworzyć tej własnej sztuki, włożyć w moje palce trochę piękna, zamiast samych trudnych technicznie tricków. Może nie jest to idealne jeszcze, ale na to trza trochę treningu. Cieszy mnie to, że jednak się trochę wyróżniam od przeciętnego spinnera i będę próbował robić to dalej.
Fuco - |17 Lis 2008|, o 19:30

oceniłem według tego jaki jest i dałem głos na Karola. nie dlatego, że Rarkę stać na więcej, ale dla tego, że to combo mi się za bardzo nie spodobało. chociaż dobrze, że chce uczynić swój PS sztuką :P
jak już zacznie lepiej wychodzić pewnie bardziej mi zaimponuje, teraz jednak bardziej do gustu przypadł mi film Karolnovy'ego ;)

Rafik - |17 Lis 2008|, o 20:13

Cytat:
Co do mojego nowego stylu: Stary zrobił się nudny, chciałem czegoś nowego spróbować.

Pokombinuj dalej w tą stronę bo combo jest świetne ale czegoś mu jeszcze brakuje.

Głos na Rarke

Karolnovy - |17 Lis 2008|, o 20:50

"Eldian" napisał/a:
Karol robi szybciej, efektowne comba, Rarka za to świetnie technicznie. Nie wiem na kogo bym dał głos, gdyby nie gest Karola po wykonaniu combo.
LOL, jakbym nie pokazał \../ tylko V, to byś się zastanawiał na kogo głosować? A gdyby Rar pokazał Ci tyłek(bez obrazy) po combie, to ja bym miał większe szanse? Ogarnij się człowieku. Tu się ocenia COMBO, a nie to, co pokażemy po nim.
Maniek - |18 Lis 2008|, o 16:10

Po przeczytaniu niektórych komentarzy, myślałem, że combo Rarki to jakaś totalna porażka. Dopiero jak je osobiście obejrzałem, mogę powiedzieć, że całkowicie tego zdania nie popieram. Według mnie było to jedno z ciekawszych combosów Rarki. Co prawda ja też wolałem Rarke, który kręcił szybciej, jednak poziom tricków w tym combie robi naprawdę wrażenie. W dodatku są niezłe przejścia między nimi, dzięki czemu combo wygląda bardzo dobrze.

Combo Karola też fajne, całkowicie inny styl od rarkowego. Ostatnie comba jednak bardziej mi się podobało :wink:

Głos na Rarke!

skedra - |18 Lis 2008|, o 18:36

ja wole combo Karola, bardziej dynamiczne, efektowne i wogole bardziej mi sie podobalo

A co do Rarki wolale twoj wczesniejszy styl ale ten moze dobrze wygladac jak go potrenujesz

Ale wielki szacun za oba comba (chcialbym tak kiedys umiec...)

glos na Karola

Paveu - |18 Lis 2008|, o 19:21

Tak samo jak maniek, po przeczytaniu niektórych komentarzy, myślałem, że to coś w stylu ostatniego comba na walkę z karolem :mrgreen:
Zobaczyłem i się lekko zdziwiłem... Karolnowy - zatkało mnie... piękne combo, przejścia, tempo...
ale IMO to nie starczyło na rarkę - i raczej karolnovy nie nakręciłby teraz żadnego comba, które by go rozwaliło (bez spiny karol :razz: )
Rarki styl może teraz jest wolniejszy, ale według mnie jeszcze bardziej miodny... ta płynność, te przejścia..
czyli głos na miszcza polakuf^^

Lemon - |19 Lis 2008|, o 18:27

Krolnovy - bardzo ładne, płynne tempo, kręcisz chyba tu stylish piratem (jak ja ;p) ale troche słaba jakosc kamerki ale malutka ;p


Glos na Karolnovy

Dio - |19 Lis 2008|, o 18:47

Rarka, musze przyznać że twoje wcześniejsze comba były lepsze po ten "powolny żółw style" nie ma w sobie tej dynamiki którą w PS najbardziej cenie.
Karolnovy- Bardzo ładne dynamiczne i stylowe combo. Bardzo mi sie podobało

Głos na Karola ;p

kamadan - |19 Lis 2008|, o 19:51

Ja głosuje na Rarka jakoś wolę estetykę to tak finezyjnie wyglądało
Karolnovy - |19 Lis 2008|, o 20:12

"Lemon13" napisał/a:
kręcisz chyba tu stylish piratem
Nie, to jest self modded comssa. Stylisha nie mam (już, bo miałem). Jak dla mnie za ciężki. Comba Rarkiego nie komentuję. I tak jestem najlepszy :razz:

[ Dodano: Sro 19 Lis, 2008 ]

FAK, 6 punktów...

Lemon - |19 Lis 2008|, o 21:32

Aha, spoko ;p

Przykro mi ze nie wygrałes Karol

Rarka gratz :]

adi;) - |3 Gru 2008|, o 16:24

Rarka kosisz niema co jednak wc ci się należy i nie mam co do tego wątpliwości po obejrzeniu tego komba xd spox video

Przeczytaj regulamin. Jest zapis, jak nie należy komentować walk.
P.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group