Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Pomoc w Dr.KT/CT
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

HELPDESK - Pomoc w Dr.KT/CT

Banan - |24 Sty 2013|, o 17:08
Temat postu: Pomoc w Dr.KT/CT
Witam!
Chciałem sobie złożyć Dr.KT/CT albo coś bardzo podobnego :mrgreen: i nie wiem:
- jak chodzi o gripy to dr.Grip czy Duraflash'e?
-capy od Comssy czy od jakiegoś Color Twin'a?
-jak Durki to jakie kolory (capy comssy będą żółte)
-tipy Dr.Gripa bedą dobre, chyba złote.
-chyba dam jeszcze sailory

Proszę o pomoc.

Pytam ponieważ chcę mieć super moda :mrgreen: a po za tym piszę tu bo nie wiem jakie części i kolory.
Pozdrawiam!

Winotu - |24 Sty 2013|, o 18:18
Temat postu: Re: Pomoc w Dr.KT/CT
kolory według Twojego uznania, nikt Ci nie powie jakie kolory będą Ci się podobały,
gripy Duraflash/Dr. grip, to też sam musisz zdecydować, które są dla Ciebie lepsze.
a wiesz, czy capy comssy wejdą na body CT? bo wydaje mi się, że jednak nie.
"Mr.Banan" napisał/a:

-capy od Comssy czy od jakiegoś Color Twin'a?
-jak Durki to jakie kolory (capy comssy będą żółte)

to jest dla mnie niezrozumiałe... najpierw pytasz się jakie capy, a linijkę później piszesz, że to będą żółte capy comssy....

Banan - |24 Sty 2013|, o 18:25

Winotu, bo mówię, że jak capy od comssy to będa żółte, o to mi chodzi, że jak ktoś mi doradzi capy od comssy to że będą zółte.
Rafik - |24 Sty 2013|, o 18:42

ja mam gripy i tipy dr.grip na waterfallu, tez dobra opcja.
Banan - |24 Sty 2013|, o 18:48

Winotu, Rafik, Dzięki za pomoc :mrgreen:
Banan - |2 Lut 2013|, o 16:06

No więc tak:
Capy od Comssy żółte,
Body również,
Połowa niebieskiego (mam tez zielonego) Duraflash'a a resztę capa zajmuję Dr.Grip,
Tipy HGG (na razie do czasu jak zdobędę tipy od Dr.Gripa)

Kręci się naprawdę spoko, ale niestety nie wiem, czy można go traktować jako Dr.Kt :neutral:
Proszę aby ktoś powiedział jak się nazywa taki mod, nie spotkałem się z takim (sam go wkońcu złożyłem) i jak już mówiłem, nie wiem czy to Dr.Kt

Ytr - |2 Lut 2013|, o 16:27

to nie jest dr. KT, a self na bazie KT i możesz go nazwać jak Ci się tylko podoba ;) jbc ja bym na Twoim miejscu już zdjął te durflashe, bo same dr gripy wystarczą, no chyba, że lubisz takie kloce :D :slownik2:
Banan - |2 Lut 2013|, o 16:30

Z Duraflash'ami jest dobrze, nad nazwą jeszcze pomyślę, ale szkoda bo mi się te fajne Chińskie znaki zmywaja :cry: no ale dobra, ważne, że jest fajny., przynajmniej jak dla mnie, i tak lubię ciężkie mody, ale lekkie też.
Ytr - |2 Lut 2013|, o 16:52

chociaż skoro masz tipy HGG a niie dr to może i z durkami lepiej, ale imo jak dostaniesz tipr doktorka to lepiej je zdejmij ;)
czaru - |2 Lut 2013|, o 16:53

to nawet nie jest na bazie KT, a z tipami doktorka to bedzie coś ala DR.Comssa
Banan - |2 Lut 2013|, o 16:58

czaru22, Wiem, powinien być na ColorTwinach, ale kolory mi się nie podobały. Ale ważne że się fajnie kręci, owszem, w przyszłości mogę go "przerobić" na Dr.Kt.

ytr654ytr, Ponieważ preferuję cięzkie mody, nie mogę nałożyć Dr.Gripa na HGG?

Kozyr - |2 Lut 2013|, o 17:22

banan, to jest po prostu metal comssa.
Banan - |2 Lut 2013|, o 17:28

Kozyr, Aha, dzięki :mrgreen:
Ytr - |2 Lut 2013|, o 17:54

a czy termin metal comssa nie odwołuje się do wszystkich comss z jakimikolwiek tipami i gripami? pytam tak z czystej ciekawości
Don - |2 Lut 2013|, o 18:09

nie metal comssa jest z tipami HGG, cheat comssa z tipami HGG z nałożonymi na nią Signo/G1, air comssa- tipy airfita, dr.comssa- tipy Dr.gripa :D
Banan - |2 Lut 2013|, o 18:16

Don, Teraz to jest wszystko logiczne :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group