Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Meeting w Strzyżowie!
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Meetingi - Meeting w Strzyżowie!

Arti - |9 Mar 2011|, o 19:46
Temat postu: Meeting w Strzyżowie!
Czema!

Ostatnio postanowiłem napisać e-maila do naszej regionalnej gazety. Przedstawiłem pokrótce co to jest Penspinning i z czym się to je. Oczywiście wspomniałem też o meetingach. Dzisiaj otrzymałem e-maila zwrotnego następującej treści:

Szanowny Panie Arturze,
Zainteresował mnie Pan swoim mailem. Chętnie przyszłabym na takie
Państwa
"nieformalne" spotkanie, trochę porozmawiać, poobserwować, i wówczas
mógłby powstać jakiś materiał.
Proszę o informację gdzie i kiedy,a postaram się przyjść lub umówimy
się
na jakiś dogodny termin.
Pozdrawiam,
Anna Fortuna,
Redakcja "Wagi i Miecza"


I tutaj rodzi się moja prośba do wszystkich penspinnerów by przybyć w jak najliczniejszym gronie i pomóc mi promować PS. Wszyscy, zarówno ci z bliska, jak i ci z daleka są mile widziani. Pokażmy, że jest nas wielu :D

Może to mały krok, bo nakład nie będzie zbyt wielki, ale trzeba się pokazywać wszędzie.

Trochę informacji:

Data to sobota 26 marca o godzinie 13.
Miejsca nie podaję, bo i tak nikt nie będzie wiedział gdzie to jest, ale odbieram z dworca także spoko :P
Meeting odbędzie się w Strzyżowie (miejscowość na podkarpaciu położona pomiędzy Rzeszowem, a Krosnem).
Oferuję bezpłatny nocleg w moim domu dla każdej chętnej osoby + catering (szefować w kuchni będzie moja mama) :P
Mój kontaktowy numer telefonu dla wszystkich przyjezdnych: 785299624.

Wpisywać się w temacie kto mógłby przyjechać.

Ygo - |9 Mar 2011|, o 21:24

Heloł.
Pieniek - |10 Mar 2011|, o 16:19

Sobota spokojnie, piątek tak średnio, bo szkołe zwykła i muzyczną mam. Ale zawsze mozna nie pojść : F
gumiss - |10 Mar 2011|, o 16:34

Chętnie przyjdę jako że jestem na miejscu i termin jest dla mnie obojętny. Zobaczę jak to jest bo jestem nowy :razz:
klla - |10 Mar 2011|, o 18:01

Jeśli o mnie chodzi to piątek, bo w sobotę robię osiemnastkę hyhy :wink:
Arti - |10 Mar 2011|, o 19:04

Dobra, to zrobimy tak: napiszę dzisiaj maila czy nie dałoby się przesunąć terminu na 26 marca. Jeśli się nie zgodzi to będziemy musieli zrobić w tę sobotę (bo rzekomo ma przyjechać ekipa z Tarnowa, a w piątek nie ogarną), a jeśli się zgodzi to ogarniemy sobotę za 2 tygodnie. Stay tuned. Info najpóźniej jutro rano.
Arti - |11 Mar 2011|, o 09:17

Już się dowiedziałem. Przesunąłem termin na sobotę 26 marca, bo pani redaktor chce aby pojawiła się jak największa liczba osób. Jedyną wadą tego posunięcia jest to, że przyjdzie ona dopiero około godziny 18, ale mam nadzieję, że dotrwacie :D
Nie wszyscy mogą mieć autobus/pociąg powrotny po tej godzinie (Rzeszów i Krosno na 100% będą mieć, ale i tak zapraszam na after party :wink: ) dlatego jak już pisałem ogarniemy jakoś nocleg u mnie w domu. Tak z 7 osób powinno wejść (po studencku xD), także się nie martwcie :P

Pieniek - |11 Mar 2011|, o 17:59

Spoko, jak rodzice pozwolą to wbijam na nockę. Chyba że ktoś z daleka będzie chcial to nie.
Harna$ - |11 Mar 2011|, o 21:37

być możę przybędę
Mikulew - |12 Mar 2011|, o 12:55

"Arti" napisał/a:
Meeting odbędzie się w Strzyżowie (miejscowość na podkarpaciu położona pomiędzy Rzeszowem, a Krosnem).

A jak przyjadę do Rzeszowa to w jaki sposób mam się dostać do Strzyżowa i ile to będzie kosztowało i jak to jest daleko?
"Arti" napisał/a:
Oferuję bezpłatny nocleg w moim domu dla każdej chętnej osoby + catering (szefować w kuchni będzie moja mama) :P

Łożesz w Mordę! JADĘ! Plus NOCLEG u ARTIEGO! JAAAAAAAAAAAAAA!! ONEONEONE


Jak dobrze, że dziś przypadkowo wszedłem na PPP!

ps: nie mam penów i nie kręciłem od 3 miechów... ale to raczej nie będzie przeszkadzało!

Pieniek - |12 Mar 2011|, o 13:24

Do Strzyżowa PKSem albo busami, jakieś 30 km jest od Rzeszowa.
Mikulew - |12 Mar 2011|, o 13:25

"Pieniek" napisał/a:
Do Strzyżowa PKSem albo busami, jakieś 30 km jest od Rzeszowa.

Ile kosztuje bilet oraz gdzie mogę znaleźć rozkład jazdy?

Pieniek - |12 Mar 2011|, o 15:18

http://www.e-podroznik.pl...toStopId=-97160
Ok 7 zł pksem, o busy pytaj sie Artiego.

Arti - |12 Mar 2011|, o 15:44

Mam cały rozkład autobusów prywatnych, ale niestety nie wiem które jeżdżą w sobotę, musiałbym się dopytać, a i mamy tutaj dworzec pkp także tego :P
Stiff - |16 Mar 2011|, o 17:58

Jak zbiorę chęci i kasę i kogoś to przybędę :D
Mikulew - |23 Mar 2011|, o 18:20

Jednak mnie prawdopodobnie nie będzie :( bawcie się dobrze! *chlip*

Kocham Cię Arti <3 <3 <3 - tęsknię :*

Arti - |25 Mar 2011|, o 13:12

Okej, sytuacja wygląda następująco:

Meet już jutro, więc podaję swój numer telefonu dla wszystkich, którzy się tutaj nie orientują (czyli dla prawie wszystkich ;p) 785299624.
Zaczynamy oficjalnie od godziny 13, bo od tej godziny zarezerwowałem lożę tam gdzie będziemy siedzieć.
Możecie potwierdzić ostatecznie swoją obecność cobym wiedział orientacyjnie kto będzie. Ja postaram się przydrzeć jeszcze kumpla, z jednym będę na pewno.
Wszystko co napisałem w pierwszym poście wciąż jest aktualne.
No to do zobaczenia.

Pieniek - |25 Mar 2011|, o 22:29

Jest tak, że mam pogrzeb brata kolegi a wieczorkiem jade do babci na 80-te urodziny.
Więc jeśli się nic nie zmieni to odpadam ;<

EDIT: Najprawdopodobniej rodzice mi odpszczą bycie na bibie u babci, więc gdzieś o 15 będe po pogrzebie. Jak będzie ktoś to przyjade : D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group