Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Cienka warstwa kleju na body SP
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - Cienka warstwa kleju na body SP

Izzy - |3 Paź 2010|, o 16:17
Temat postu: Cienka warstwa kleju na body SP
Witam. Ostatnio zmyłem sobie napis z super pirata, ale została mi jakaś warstwa kleju czy czegoś. Zmywaczem nie schodzi. jak poprzednim razem zmywałem napis to nie miałem takiego problemu. Jak zmyć tą warstwę?
z góry thx za pomoc

Gucio - |3 Paź 2010|, o 16:22

Zejdzie w trakcie kręcenia. Jak chcesz, możesz samymi palcami chwile potrzeć, sklei się w większe kupki, i wtedy zdejmiesz to choćby paznokciem delikatnie.

edit: mogło by podejść pod 1pytanie 1 odpowiedź, ale w sumie jest to dosyć popularny problem, więc w sumie nie zamykajcie. (:

Burning Man - |3 Paź 2010|, o 17:44

też miałem takie problemy, i to gucio nie schodzi za szybko przy kręceniu a do tego bardzo przeszkadza, ja użyłem to pozbycia się tego dużej ilości zmywacza do paznokci i wacików a potem szybko pod wode i tam się zazwyczaj zbierało w większe grupki

SP są jakieś dziwne bo raz zejdzie bez problemu a za drugim razem trzeba się męczyć
jedyne wyjście to 3x trzyj :)

Izzy - |3 Paź 2010|, o 18:19

a penem z outsertem nie kręci sie korzej?
Rapan - |3 Paź 2010|, o 19:33

Jak dobrze założysz to dobrze się kręci, a nawet nieraz lepiej (:
arturb - |17 Paź 2010|, o 17:14

Mi się 2 razy tak zrobiło a za trzecim nic już się nie dzieje od kilkunastu dni :) .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group