Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Dr. KT RSVP Version Mod Tutorial
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - Dr. KT RSVP Version Mod Tutorial

Highlander - |12 Wrz 2010|, o 13:58
Temat postu: Dr. KT RSVP Version Mod Tutorial
Dr. KT z Insertem :mrgreen:


Wersja HQ na YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=klw2RtV0VZE

Burning Man - |12 Wrz 2010|, o 14:09

jakiegoś super wrażenia to on nie robi. Moim zdaniem nie jest ładny choć to tylko moje osobiste odczucie. Możliwe jest też, że lepiej się kręci jak się z nim spotkam albo będę miał części do złożenia to zobaczę czy kręci się dobrze.
Szczaku - |12 Wrz 2010|, o 14:26

Przecież to nic nowego od dawien dawna od kiedy zacząłem kręcić to to już było więc nie wiem czym się fascynujecie. Zaraz może dacie tutorial do całkiem clear kt. zapomniałem jak się to nazywało. :facepalm:
Antraksus - |12 Wrz 2010|, o 14:31

"Szczaku" napisał/a:
Przecież to nic nowego od dawien dawna od kiedy zacząłem kręcić to to już było więc nie wiem czym się fascynujecie. Zaraz może dacie tutorial do całkiem clear kt. zapomniałem jak się to nazywało. :facepalm:

o Muji Ci chyba chodzi. A apropo tutoriala to stare ale jeszcze go chyba nie było.

Ufo - |12 Wrz 2010|, o 14:49

bylo, simple clear kt body

suchar, suchar

herp derp


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group