Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - HGSA Retractable by T&R
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - HGSA Retractable by T&R

Thelian - |28 Sie 2007|, o 17:13
Temat postu: HGSA Retractable by T&R
pomysl Routtuqe, moje dodatki i wykonanie i wyszlo nam takie cudo:

http://pl.youtube.com/watch?v=_MSTEBZwqps
http://rapidshare.com/fil...l_HGSA.mpg.html

do sciagniecia z lepsza jakoscia...

pewnie trza zatrzymywac filmik zeby lepiej sie przyjzec(doczytac) ale niue hcialem robic 10min filmiku...

komentujcie

bulvers - |28 Sie 2007|, o 17:19

Swietna robota chlopaki :wink: Musicie to pokazac na UCPSB. IMHO powinniscie jeszcze pomyslec nad koncem bo jest troche poharatany.

PS. To nie powinno znajdwac sie w dziale mody?

Thelian - |28 Sie 2007|, o 17:24

Cytat:

PS. To nie powinno znajdwac sie w dziale mody?

no fakt przeoczenie...

moze ktos to przeniesc?

Cytat:
MHO powinniscie jeszcze pomyslec nad koncem bo jest troche poharatany.


o ktore miejsce ci chodzi? pod rurka z G2?

bulvers - |28 Sie 2007|, o 17:35

Koncowka capa od FPM
Thelian - |28 Sie 2007|, o 17:50

jej i tak nie widac ze jest zcharatana... bo jest pod gripem.

wlasnie nie znam sposobu ja usowanie tej czesci. moze ma ktos jakis pomysl.
robie to nozem...

Fafik - |28 Sie 2007|, o 18:06

Thelian chawalil mi sie tym modem kilka dni temu. Ja bym sobie go chetnie strzelil tylko niemam tego capa.
mysza - |28 Sie 2007|, o 18:41

Wyglada naprawde fajnie. Gdyby nie to, ze nie mam dostepu do HGG, to bym sobie taki sprawil. :)
Cytat:
wlasnie nie znam sposobu ja usowanie tej czesci. moze ma ktos jakis pomysl.
robie to nozem...

Znam ten bol... ja tez nie umiem nic ciac. ;p Proponuje pilke, taka z zabkami, albo noz na chwile pod ogien i wtedy ciac (tylko musisz sie liczyc z tym, ze na nozu zostana jakiestam kawalki stopionego plastiku).

[OT] Tam na koncu w tle to PSP? ;p [/OT]

FeniX - |28 Sie 2007|, o 18:53

ladnie nawet wyglada, pokminie, moze sobie taki zrobie. ;) Jak mi sie bedzie chcialo w to bawic, bo na razie mam czym krecic. ^^

@mysza: ta, Routtuqe sie pewnie chcial pochwalic. xD

Thelian - |28 Sie 2007|, o 18:58

Cytat:
[OT] Tam na koncu w tle to PSP? ;p [/OT]


no tak... szpaner :P

a co do tego filmiku to nie ma si co patrzec na poziom trikow (chyba ze routtuqe bo on sie staral) bo to tylko tak nagrane zeby bylo widac jak pen wyglada w kreceniu

Fafik - |28 Sie 2007|, o 19:00

Ucieta koncowke mozna ewentualnie na papierze sciernym lub na pilniczku przetrzec i wyrownac, ale nie wydaje mi sie zeby to bylo konieczne w tym przypadku.
Thelian - |28 Sie 2007|, o 19:02

Cytat:
Gdyby nie to, ze nie mam dostepu do HGG, to bym sobie taki sprawil. Smile


zawsze mozna kupic B) oryginalnie zrobionego B)

Almanach - |28 Sie 2007|, o 19:49

ech ladny penik :D poprostu cudowny ze tak powiem do szkoly ^^' tyle ze cpa z comssy nie mam a reszte da sie zalatwic ;/

ps. a ile by taki oryginalnie zrobiony kosztowal :D ?

Fafik - |28 Sie 2007|, o 19:53

g2- ok. 6,50zl
hgg- ok. 6,50zl
bk 77- 4,50zl
+ ten cap

Seihe - |28 Sie 2007|, o 19:56

:P P drogo podales ceny Fafik
Thelian - |28 Sie 2007|, o 20:09

ceny podal dobre...
ja sie raczej bede wymienial za niego (np pen za 2HGG i 2G2) a za kase to sie jeszcze zobaczy czy bede sie wymienial...

Thelian - |28 Sie 2007|, o 20:11

ceny podal dobre... (cap od comssy to nie mam) a fine point marker kosztuje chyba nie cala zlotowke
ja sie raczej bede wymienial za niego (np pen za 2HGG i 2G2) a za kase to sie jeszcze zobaczy czy bede sie wymienial...

Rokudaime - |10 Mar 2008|, o 10:38

Odnosnie tego HGG to u mnie w miescie tez nie ma ale znalazlem zamiennik za 1zl jak uda mi sie zlozy ten mod to wstawie fotke(gdzieś)

Post nic nie wnosi do tematu.

Tratto - |10 Mar 2008|, o 12:41

zdecydowanie filmik nadaje sie na UPSB dobra robota i jezykowe tez niezle wykonanie ;] pozdro

Edit: o racja nie zauwazylem ze on taki stary... sorki

Fuco - |10 Mar 2008|, o 13:29

archeologia w stopniu zaawansowanym -.- tak stare tematy powinno się zamykać.


O tym czy zamknąć czy nie decyduje moderator, nie Ty, a moderator uważa, że tego tematu nie powinno się zamykać.Zali


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group