Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - SocomGel
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Modyfikacje Zatwierdzone - SocomGel

Skeleton - |14 Sie 2007|, o 15:54
Temat postu: SocomGel
SocomGel by AlmightyMalachi


Fakty:

Nazwa: SocomGel
Dlugosc: 23,5cm
Waga: Ciezszy od Dr.Kt
COG = COP
Trudnosc zmodowania: Przecietny


Potrzebne czesci:



1. Uni Signo Tipy
2. Capy od Sailor'ow
3. Cartoon Comssa/Comssa/Color Twin/KeiCho KeiTyo Pen


1. Najpierw lapiemy sie za capy od Sailor' ow i wyrywamy gorna, kolorowa czesc capa. Nastepnie wyjmujemy z gornej czesci gumke.
!OSTROzNIE W GUMCE MOzE BYc TUSZ!



2. Nastepnie bierzemy do reki pilniczek/papier scierny i pilujemy gorna czesc capa, aby tip wszedl ladnie.


3.PoĹşniej bierzemy klej i lejemy odrobinke na gorna czesc capa, aby przykleic tip'a.


4. Nastepnie wybieramy 3 gripy w roznych kolorach i wycinamy 4 ringi po 2 w jednym kolorze, 4 ringi po 2 w innym kolorze i 8 po 1 w innym kolorze. PoĹşniej zamieszczamy je tak jak na zdjeciu. Na koncu wsuwamy gotowe capy na capy od Comssy i wala mozemy krecic.

Gotowy Dlugopis:



Video tutorial:
Wersja HQ na YouTube

Kiba - |24 Sie 2007|, o 12:48

wow nawet fajnie wyglonda a dobrze sie chociasz krenci ? :mrgreen:
Dulek - |24 Sie 2007|, o 14:14

Dziwi mnie, ze swoje miasto pod avkiem napisalem poprawnie. :o 'Krenci' sie nim bardzo dobrze.
Seihe - |24 Sie 2007|, o 15:51

:P P zdaje mi sie ze skasowalo sie kilka postow z tego tematu
Almanach - |24 Sie 2007|, o 20:59

mi sie wydaje ze sie skasowaly wszystkie posty z tego tematu oprocz postu skeletona xD a co do pena to nie przeszkadzaja ci te capy? nie sa troche za dlugie i za szerokie na ten korpus?
Skeleton - |25 Sie 2007|, o 01:32

Jak dla mnie mod jest bardzo dobry. Kreci sie wysmienicie ale jest on troche ciezki i po dluzszym kreceniu palce zaczynaja nieĹşle bolec. Najlepiej na nim wychodza mi.... wszystko mi dobrze na nim wychodzi B) .
Nyze - |7 Lip 2009|, o 14:11

Ładny , może sobie go złoże.
/ Warn
Maniek

Awokado - |9 Lip 2009|, o 19:57

Mod jest super,kręce nim najczęściej i najwięcej tricków sie na nim nauczyłem.
Skeleton,jako że jesten jeszcze żółtodziobem jeśli chodzi o "sklejanie" modów,potrakruj to jak sugestie:
Czy nie warto tylko UCIAĆ tą kolorową częśc na capie. Ja tak zrobiłem i kręci mi się lepiej niż z tipem. Szczególnie przy infinity.Ale to chyba kwestia przyzwyczajenia;] :wink:

Kopik - |30 Sty 2011|, o 21:46

skręcę go tylko skąd wziąć capy sailora
Mydło - |17 Cze 2011|, o 14:51

Ładnie się prezentuje, ale FUUUU za długi.! :?:
Moździerz - |19 Cze 2011|, o 21:29

Czy wie ktoś czym można zastąpić te capy od sailorów ?

Co do pena : wygląda bardzo ładnie oby tak się nim kręciło


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group