Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Battle] Phantasm vs. Mormegil
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Battles - [Battle] Phantasm vs. Mormegil

Phantasm - |10 Kwi 2010|, o 14:54
Temat postu: [Battle] Phantasm vs. Mormegil
Phantasm:


Wersja HQ na YouTube

Mormegil:


Wersja HQ na YouTube

Wiadomo, głos na Mormegila :D

Proszę o komentarze :]

Asper - |10 Kwi 2010|, o 15:08

Phantasm:

styl masz przepiękny ..
dobrze dobrane tricki, dobra kamera , dobry kąt .

Mormegil:

widać , ze nie jest źle, jednak kąt pozostawia wiele do życzenia ..
popracuj nad finisherem.

głos na Phantasm'a.

Veq - |10 Kwi 2010|, o 22:03

Phantasm, twoje combo bardzo mi się spodobało, wygląda na takie 'proste', ale jednocześnie jest niesamowicie płynne, bardzo ładnie łączysz tricki. No i plus za ten ciekawy ruch dłonią koło 7s. Zdecydowanie lepiej od przeciwnika i dlatego głos na Ciebie.

Mormegil, przez twój kąt nawet nie wiem, czy to co zakręciłeś było płynne. Zdecydowanie musisz przestawić kamerę. Ale nawet po przypatrzeniu się widać, że prezentujesz się słabiej od Phantasm'a.

Dżakob - |10 Kwi 2010|, o 22:08

Phantasm Twój styl jest meeega płynny. Ciekawy zbiór tricków dobranych w naprawdę ładne kąbo. Wszystko wyglądało jakby było pod 100% kontrolą. Kąt także dobry.

Mormegil nie wiem, czy to wina Twojego kalkulatora, czy twojego spinningu, ale było mało płynnie. Niby ok, ale bez płynności to nie to samo. Pozostaje Ci tylko ćwiczyć. Następnym razem zmień kąt, bo ten trochę badziewiasty.

Głos na Phantasma

Adaslo - |11 Kwi 2010|, o 19:43

Phantasm - Bardzo ładne combo. Płynne i ciekawe. Był chyba tylko jeden lag jak dobrze widziałem, ale nie wielki i nie zepsuł ogólnego efektu. :wink:

Mormegil - Po pierwsze powinieneś to co już większość napisała zmień kąt na przyszłość. Combo wydawało się dużo mniej płynne od comba Phantasma. Pod względem trcków nie najgorzej, ale ogólnie słabiej. :roll:

Głos na Phantasma !


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group