Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - dalszy trening
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

HELPDESK - dalszy trening

Wu - |8 Gru 2009|, o 21:17
Temat postu: dalszy trening
Mam pytanie :P bo ostatnio uczę się tricków tych co umiem xp , ale z tym że na tzw trudniejszych slotach czyli 43 32 itp. i proszę o rade czy lepiej mi będzie uczyć się nowych tricków lecz na slotach 12 itp. i później zacząć na dalszych palcach czy już tera zacząć trenować tricki na tych slotach :?: Jak wy to ogarnęliście :neutral:
LesnyDziad - |8 Gru 2009|, o 21:35

Najpierw ogarnąłem język i zadbałem o to, aby moje posty były zrozumiałe. Następnie ogarnąłem lajfa, a dopiero potem zacząłem ogarniać penspinning. Najpierw uczyłem się w slocie 23, jeśli o to chodzi, jednakże polecam nauczenie się podstaw we wszystkich slotach, gdyż jest to raczej niezbędne... Każdy do tej sprawy powinien podchodzić indywidualnie. Nikt Ci nie powie jak masz się uczyć, o tym musisz zdecydować sam.
xHubix - |17 Lut 2010|, o 20:33

Tak jak użytkownik wyżej, najpierw najlepiej wymasterować fundamentale i łatwiejsze tricki na każdym fingerslocie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group