Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [tutorial]Out in sonic by alfreeman2
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - [tutorial]Out in sonic by alfreeman2

LuCaso - |23 Maj 2009|, o 20:19
Temat postu: [tutorial]Out in sonic by alfreeman2
Witam. Jak sam autor podaje- jest to pradziwy out-in sonic.

http://www.youtube.com/watch?v=wmNDh0JP4rY

Mam problem z tym trickiem, ponieważ pen po wystrzeleniu ring'iem jest blokowany przez 3 palec, a trzeba uważnie popatrzec na końcówkę z niebieskim gripem- to ona "idzie górą" a nie jak w normalnym sonicu, odwrotnie. I tu moje pytanie- jak mam to zrobic??? Wyginam tą trójeczkę jak najmocniej potrafię, wystawiam 1 do złapania iii... nic. wychodzi demon's sonic. pomocy.

kazik0047 - |23 Maj 2009|, o 20:24

3xć
chleb i woda pięć of słowa

FeniX - |23 Maj 2009|, o 21:21

Dobra, oficjalne info ode mnie - kolejna osoba, która wykaże się brakiem znajomości regulaminu w ten lub podobny sposób, dostanie warna. Ostatni raz daję ostrzeżenie słowne za to.

kazik0047, radzę przeczytać regulamin, bo widzę, że nie jesteś na bieżąco. Trochę się zmieniło.

-----------------
Rarka tu: A ja nie będę ostrzegał, tylko ciapnąłem warna.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group