Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - RSVP MX Tuning
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - RSVP MX Tuning

Revers - |26 Kwi 2009|, o 10:00
Temat postu: RSVP MX Tuning
Witam w tutorialu do RSVP MX Tunning


Jest to mój pierwszy tunning modu,wiec prosze o chociaż jeden pozytywny komentarz :smile:
Więc do rzeczy,pen wygląda Tak
Potrzebne peny :
-Pentel RSVP
-Zebra Airfit
-Zebra F-301
-Easy Duraflash
-Pilot G-2
-Hybrid Gel Grip

Teraz robimy backplug jak w RSVP MX i cap tak samo.
Teraz bierzemy grip od Pilota G-2 i HGG.

Grip z Pilota ,tam ucinamy 2 paski i grip z HGG nakladamy na grip g2 (Uwaga!! Grip z hgg musi byc dobrze rozciagnięty)
W gripie u gory musi zostac 1,2 cm aby nałożyć 2x2 paski Duralflash'a. teraz bierzemy Zebre F-301 i odkrecamy tip. Na tim nakladamy troszkę tasmy , aby tip sie trzymał. I Tak skończylismy przod :razz: . Teraz bierzemy cap rsvp (juz taki jak do rsvp mx)
i grip . Ucinamy 1cm gripa i 2x2 paski duralflash'a. Nakładamy jeden podwojny grip durka a potem grip z airfita (może to sprawićporblem)a potem znów jeden dwupasek gripa od durka. Złącz wszystko razem i masz RSVP MX Tunning !!

Jest to mój pierwszy mod na forum,wiec prosze o komentarze . :grin:
Wiem że robie błedy ortograficzne A łyżka na to: niemożliwe.

Czesio - |26 Kwi 2009|, o 10:05

Wiesz, moze i fajnie wyglada czy cos ale nie ma zdjecia to z kad mamy wiedziec czy nawet warto go zlozyc?
pkpioro - |26 Kwi 2009|, o 10:06

fajny tut nie ma co i pen też pewnie fajny ale fajniej było by gdybyś fotkę tego moda dał
Revers - |26 Kwi 2009|, o 10:07

Jużjest sorry za jakosc ale to FloRidy
Szymi_2004 - |12 Cze 2009|, o 14:59

Cóż, z tego co widzę to poprostu przypakowanie MX'a. Zamiast tuningu można uznać to za poprawkę/łatkę jeżeli dla kogoś MX jest za lekki, ale ja osobiście swojego MX'a nie przerabiałbym :P .
adi;) - |13 Cze 2009|, o 15:07

jak dla mnie to nie wygląda z byt ładnie strasznie nie zachowane proporcje na capie dziwie wygląda sporo gripa bo z drugiej strony jest raczej skromnie po za tym nie napisałeś nic o cog i cop ale ogólnie to nie najgorzej jak na pierwszego moda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group