Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Ekologiczny G2
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - Ekologiczny G2

mateusz0194 - |11 Mar 2009|, o 21:52
Temat postu: Ekologiczny G2
Witam chialem sie zapoznac czy juz słyszeliscie o "ekologicznej wersji G2"??ostastnio wchodzac do papeirnika zapytałem oi G2 i mi pokazala jakiegos dziwnego o ile pamietam bez gripa i powiedziala ze to nowa wersja co o tym sadzicice??
Bartke - |11 Mar 2009|, o 22:14

niby dlaczego to g2 jest ''ekologiczne'' ??
Olek - |11 Mar 2009|, o 22:19

Ekologiczne ?? Powiedz który to papiernik to się tam przejde... zapytam o tego ekologicznego g2... :P

Ale na razie słyszałem tylko o zwykłym g2 :)

Deway - |11 Mar 2009|, o 22:21

Poproszę o fotkę tego ,,ekologicznego,, g2 to zobaczymy czym się różni od pozostałych g2 xd
Krasnal - |12 Mar 2009|, o 15:16

JC na UPSB mówił że Pilot czy tam Pentel mają właśnie wprowadzić "zieloną linię". Niestety nie wiem, na czym ona polega.
Olek - |12 Mar 2009|, o 15:30

Ja kiedyś też kupowałem tzn mama miała mi kupić 4 piloty g2 ale że się nie zna na penach to przywiozła jakiś pilot z takimi jak by krechami na body jak by był pocięty może o to chodzi...
Revo - |12 Mar 2009|, o 15:38

Tak, z tego co wiem, Pilot wprowadza ekologiczne długopisy itp, ale takiego g2 nie widziałem
Długopisy Pilot z serii "Begreen" (dla niewtajemniczonych: Be(być) green(zielony))
http://www.pilotpen.pl/index.php?dz=21&pdz=262

Pieniek - |12 Mar 2009|, o 16:31

Może to nie był G2, tylko po prostu Pilot Eco, u mnie jakoś tak nazywa się ten długopis:



A jeśli to faktycznie jakiś nowy G2, to bez gripa i tak pewnie będzie useless..

IronShadow - |12 Mar 2009|, o 16:43

Ale jak będzie rozkręcany pośrodku jak G-2 i będzie tej samej długości i wielkości, to chociaż dla tej rurki z tyłu będzie można kupić ;p Oczywiście jeśli będzie tańszy od zwykłego ;p Pozdroo
mateusz0194 - |12 Mar 2009|, o 18:17

no wiec narazie fotki nie mam jak bede w papierniku to kupie i zrobie fotke
Paul. - |5 Kwi 2009|, o 21:07
Temat postu: Re: Ekologiczny G2
"mateusz0194" napisał/a:
Witam chialem sie zapoznac czy juz słyszeliscie o "ekologicznej wersji G2"??ostastnio wchodzac do papeirnika zapytałem oi G2 i mi pokazala jakiegos dziwnego o ile pamietam bez gripa i powiedziala ze to nowa wersja co o tym sadzicice??
Ja tez widziałem w Tesco i pisało EKO cos tam i to był EKO G2 bez gripa.
mrasio - |5 Kwi 2009|, o 21:19

Z serii eko-penów Pilot kupiłem sobie Rexigrip-MP, grip zamontowany na stałe, jedynie tip do rozkręcenia.
Jednym słowem-fail.

Sledzik - |11 Maj 2010|, o 15:21

ja slyszalem ze są to peny zrobione z butelek z recyklingu czy jakos tak ale to sa niepewne zrodla

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group