Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Shadow T1-T1, T1-12, T1-34 &reversy
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - Shadow T1-T1, T1-12, T1-34 &reversy

Masta Blasta - |27 Maj 2008|, o 18:14
Temat postu: Shadow T1-T1, T1-12, T1-34 &reversy
Mam pytanie, jak wykonać wyżej wymienione tricki ?
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Shadowa zaczynającego się w T1.
Cienki kiedyś pokazywał mi je na mebeam, ale nic z tego nie zrozumiałem.

Wie ktoś, jak wykonać te figury ?może jakiś filmik ?

Cienki - |27 Maj 2008|, o 19:07

Czekajcie! Zaraz zrobię mini tutka ;) Bo umiem do tych wszystkich pozycji a nawet z większym spinem.

[ Dodano: Wto 27 Maj, 2008 ]

http://pl.youtube.com/watch?v=P92OrbA0elg

Trzymajcie.
Nie ma z 12, 23 i 34 do T1. Reversów też z T1 do .... i z .... do T1 bo nie bardzo umiem :P

Krupek - |27 Maj 2008|, o 20:09

No i zlamiles? BO ON CHCE DO T1 nie 12/23 >_<
Poza tym , ten Twoj shadow 1.0 do 12 to pass;)

Cienki - |27 Maj 2008|, o 20:18

"Masta Blasta" napisał/a:
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Shadowa zaczynającego się w T1.


No niby pass ale wszyscy go shadowem nazywają - od Koreańczyków po Eso :P Poza tym jak nagram kiedyś passa T1-12 to zobaczysz że trochę inaczej to wygląda :P .

Masta Blasta - |27 Maj 2008|, o 20:18

Cienki, dziękuje bardzo, zrozumiałem bez większych problemów :P
Tylko jeszcze jedno pytanie : Czy przed shadowe T1 - ... trzeba wykonać tw sonic ?

No i nadal czekam na reversy :cool: .

Cienki - |27 Maj 2008|, o 20:20

Nie, nie trzeba, to taki początek - po prostu tak najłatwiej dojść do T1. O ile to można zrobić łatwo w combie i nawet nieźle wygląda (lepiej niż pass rev) to reversa jest trudno i bezużytecznie a na dodatek brzydko wygląda.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group