Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Temat na filmy początkujących
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - Temat na filmy początkujących

Rarka - |5 Kwi 2008|, o 13:12
Temat postu: Temat na filmy początkujących
Ostatnio pojawiają się filmy początkujących.
Z jednej strony to one nie pokazują nic twórczego, same podstawy. Z drugiej strony, każdy chciałby się pochwalić, pokazać to znajomym, zaistnieć tutaj.
Stąd moja propozycja : zrobić temat specjalnie dla początkujących, gdzie tacy mogliby wrzucać swoje filmy.
Wtedy nie byłoby narzekania, że spam, że nic nowego itp.
W takim temacie początkujący nie musiałby się bać, że zostanie zmieszany z błotem, wręcz przeciwnie - powinien uzyskać porady.
Już dawno miałem taki pomysł, ale myślałem, że moda na takie filmy przejdzie. Jednak nie zanosi się na to, szczególnie że ostatnio przybywa nowych (i dobrze).
Mógłbym sam taki założyć, ale wolę zapytać oficjalnie, co o tym myślicie.
Co na to reszta adminów/modów/uczonych?

Zaliwaja - |5 Kwi 2008|, o 13:17

Nie pytaj tylko zakładaj, zaznacz że filmiki powiedzmy do 3 miesięcy i żeby nikt nie krytykował tego że ktoś film daje po krótkim czasie spinningu.
DeMoN - |5 Kwi 2008|, o 13:44

Tak, to dobry pomysł, bo jak oglądnąłem dziś filmik początkującego to z jednej strony chciałem go zbluzgać a potem pomyślałem sobie jak może się czuć taki penspinner. Kto nie zechce tego oglądać po prostu nie będzie wchodził w temat.
Brumek - |5 Kwi 2008|, o 13:57

Nie należę do żadnej z wyżej wymienionych grup, ale co tam :wink:

Uważam, że pomysł jest bardzo dobry, bo przyznam, że jak widzę kolejne tematy ze spinningiem po dwóch tygodniach, to nic dobrego mi się na usta nie ciśnie.
Wydaje mi się również, że (o ile ten temat powstanie) powinien być zawarty w regulaminie punkt, który jasno opisze gdzie nowicjusze mają wrzucać swoje filmiki.

Rarka - |5 Kwi 2008|, o 13:58

temat jest, w faq jest, zaraz w regulaminie bedzie.
Fuco - |5 Kwi 2008|, o 13:59

moim zdaniem to jest jak rzucać grochem o ścianę. jest np. temat "wymiany penów" a i tak pojawia się mnóstwo tematów "kupię pałkę do krencenia". chociaż w sumie może chociaż pare filmików pojawi się teraz w odpowiednim miejscu...
Tratto - |6 Kwi 2008|, o 11:09

hehe ;] wkoncu bede mial gdzie filmiki wrzucac xD dobry pomysl ^^
agilus - |6 Kwi 2008|, o 16:17

ehhh a co ostatnio pisałem na shoutbox`ie :?: :wink: pytałem się dokłądnie o taki sam temat :wink:
david - |6 Kwi 2008|, o 16:33

genialny pomysl z tym tematem. przynajmniejnie bedzie zasmiecania forum. gratuluje . szkoda ze wczesniej nie bylo takiego.
Rarka - |6 Kwi 2008|, o 16:38

Dobra, jak wszyscy widzą temat przeszedł, więc nie ma już potrzeby pisania tutaj. Jak komuś się chce to może to zamknąć.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group