Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Kupno długopisów i gripów
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

HELPDESK - Kupno długopisów i gripów

Szpaku1999 - |12 Lut 2013|, o 17:51
Temat postu: Kupno długopisów i gripów
Witam.
Mam pytanie odnoszące się do kupna długopisów i gripów.
Sorry, jeśli taki temat, lub podobny istnieje, ale nie znalazłem takiego na całym forum, więc chciałbym się was gdzie opłaca się kupować długopisy, mogą być to zwykłe sklepy papiernicze i czy można w takich sklepach zamawiać dany długopis, który tam będziemy chcieli i czy są miejsca, gdzie można kupować same gripy?

Don - |12 Lut 2013|, o 17:54

gripów samych nie możesz kupić w papierniczym jedynie od innego penspinnera lub w sklepach penspinnerskich.co do długopisów to kupujesz :
-sklep penspinnerski
-papierniczy
-inny penspinner
a co do zamawiania to zależy jaki papierniczy,ale rzadko spotyka się sklepy w których można zamawiać dany długopis :grin:

Szpaku1999 - |12 Lut 2013|, o 19:24

Dzięki, jasno mi to wytłumaczyliście i będę wiedział :grin:
Jutro chyba zobaczę u paru kolegów :razz:
Tylko powiecie mi jeśli chodzi o te zamawianie jak już tak w papierniczym będzie się dało, to da się np 2 szt. czy raczej cały komplet trzeba kupić?

Kosar11 - |12 Lut 2013|, o 19:27

To zależy od długopisów/pisaków.
Długopisy raczej na pewno kupisz na sztuki, zaś z pisakami np. Pentel S360 jest tak, że kupujesz w 12-pakach.

Szpaku1999 - |12 Lut 2013|, o 19:34

Dzięki, już wszystko wiem, oczywiście dzięki wam :mrgreen:
chomikx - |13 Lut 2013|, o 16:54

zależy jaki chcesz długopis. np. fibracolor znajdziesz w wiekszosci slepow papierniczych, w sklepach typu empik itd. a np. dr.grip nie wszędzie znajdziesz. same gripy lub części możesz kupić albo od innego penspinnera albo większość (ok.80-90%) długopisów i części znajdziesz na www.pensfactory.pl polecam ten sklep. co do zamawiania to też zależy jaki sklep i długopis. w 95% sklepach można zamawiać długopisy ale nie wszystkie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group